Kromě sortimentu z USBpromo.cz můžete pro vaši firmu vybírat i z množství dalších reklamních předmětů.

S vlastním potiskem dodáme třeba i předměty z hygienické kolekce, např. návleky CreaMask Sleeve pro respirátory FFP2 / nebo KN95, roušky CreaMask, gely nebo rukavice či propisky s antibakteriální úpravou.


Nový katalog reklamních předmětů COOL 2021 pro rok 2021 je tady - prohlédněte si 566 stran tipů na dárky s reklamním firemním potiskem.
Tyto reklamní předměty jsou většinou dostupné na skladech v EU.
Výběr více než 200 letošních novinek z COOL 2021 najdete v tomto PDF na 124 stranách.


Podívejte se do nabídky BE CREATIVE a objevte speciální možnosti přizpůsobení produktů, které tato kolekce nabízí.

Zajímají vás zelenější alternativy k tradičním položkám? Zvolte nový výběr GO GREEN 2021 s přírodními, udržitelnými a ekologickými propagačními dárky.
Výrobky v tomto katalogu jsou zcela nebo částečně vyrobeny z přírodních, udržitelných nebo recyklovaných materiálů nebo představují náhradu za běžně použitelné předměty pro každodenní použití.

Do konce dubna 2021 můžete využít akční ceny na vybrané položky z tohoto letáku s potiskem Vašeho loga a získat tak POTISK (tamponový tisk, transfer, sítotisk nebo ražba) ZA POLOVIC A NAVÍC 10% SLEVU NA ZBOŽÍ! Další reklamní předměty pro potisk najdete také zde..

Dostupnosti, MOQ, ceny a možnosti potisku, laseru atd. pro tyto reklamní předměty s potiskem loga pro firmy a organizace rádi sdělíme na info@usbpromo.cz.

Nový katalog COOL 2021 s reklamními předměty pro Vaši firmu

katalogy s reklamními předměty pro firmy