Nové katalogy COOL 2022, BeCreative a Go Green s reklamními předměty pro Vaši firmu

Kromě sortimentu reklamních USB flash disků z USBpromo.cz můžete pro vaši firmu vybírat i z množství dalších reklamních předmětů. Odkazy na katalogy i s orientačními cenami (před množstevní slevou) najdete níže.

Zajímají vás zelenější a ekologické alternativy k tradičním reklamním předmětům? Zvolte výběr GO GREEN 2022 s přírodními, udržitelnými a ekologickými propagačními dárky. Výrobky v tomto katalogu jsou zcela nebo částečně vyrobeny z přírodních, udržitelných nebo recyklovaných materiálů nebo představují náhradu za běžně použitelné předměty pro každodenní použití.


Ve velkém katalogu reklamních předmětů COOL 2022 najdete přes 500 stran tipů na dárky s reklamním firemním potiskem s orientačními cenami. Tyto reklamní předměty jsou většinou rychle dostupné na skladech v ČR nebo EU.
Výběr více než 200 novinek z katalogu COOL 2022 najdete v tomto PDF na 124 stranách.


Podívejte se do nabídky BE CREATIVE 2022 a objevte speciální možnosti přizpůsobení reklamních předmětů, které tato kolekce nabízí.

Rychle dodáme také propisky a dárkové sady z dalších katalogů: Penmaster, kovové propisky Millenium Pens nebo soft touch i kovové a dotykové propisky s potiskem nebo laserem.

Další reklamní předměty pro potisk najdete také zde..

Dostupnosti, MOQ, ceny, množstevní slevy a možnosti potisku, laseru atd. pro tyto reklamní předměty s potiskem loga pro firmy a organizace rádi sdělíme na info@usbpromo.cz.

Ekologické reklamní předměty